©2019 by test. Proudly created with Wix.com

SLEDUJTE NÁS

MYSTERY ENGLISH CAMP 2019

Téma pro EC live 2019 je Mystery. Někteří se již registrují, potkáme se tam i s Tebou?

CO NA NAŠEM CAMPU ZAŽIJETE?

DSC01414.jpg

SPORTY, HUDBA, AKTIVITY, WORKSHOPY

Odpolední programy jsou plné nejrůznějších činností. Díky kombinaci her a workshopů má každý neobyčejnou možnost navázat nová kamarádství a zároveň zdokonalit své osobní dovednosti. Každý večer je doprovázen živou kapelou, která podporuje uvolněnou
atmosféru campu.

DSC01420.jpg

NETRADIČNÍ VÝUKA ANGLIČTINY

Studenti jsou rozděleni do skupin dle individuální úrovně. V jednotlivých třídách probíhá interaktivní výuka angličtiny plná her
a diskuzí, zároveň je studentům nabízena možnost anglických seminářů pro bližší seznámení s rodilým mluvčím. Ve všech skupinách je vždy přítomen překladatel.  

DSC01777.jpg

S RODILÝMI MLUVČÍMI
Z USA

Dlouhodobě spolupracujeme s Carney Evangelical Free Church z Michiganu, odkud pochází většina našich skvělých vyučujících. Základem výuky je snaha o navázání osobního vztahu s každým studentem, který umožní projevit se i těm nejopatrnějším z nás. Většina našich vyučujících se campů účastní opakovaně a má tak mnoho zkušeností.

LIDÉ

To, co činí EC Live tak jedinečným, však nejsou jenom jeho programy. Jsou to jeho účastníci a uvolněná atmosféra, která díky nim vzniká. I přes narůstající počet účastníků se snažíme o navázání přátelství, o sdílení se navzájem, o osobní přístup zohledňující potřeby každého z nás.  

DSC01227.jpg

PŘÍRODA A VÝLETY

Díky umístění uprostřed nádherné přírody Svitavska si můžeme užívat všech jejích krás. Součástí programu campu je jeden dopolední výlet po okolí, který je kombinací poznávání přírody a skvělých konverzací. Neopakovatleným zážitkem jsou pak dobrovolné noční výlety na rozhlednu, které se konají poslední večer.     

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now